Alarmy – Montaż, instalacja alarmowów Radom i okolice – MK-Energy
Currently set to Index
Currently set to Follow

Alarmy – Montaż, instalacja alarmowów Radom i okolice

Zamów usługę pod nr. tel: 605 516 367

Infolinia czynna: poniedziałek - piątek w godzinach: 7:00 - 20:00, w sobotę 8:00-16:00

Świadczymy usługi na terenie miasta Radom i okolic

Oferujemy i instalujemy różnorodne systemy alarmowe w oparciu o najnowocześniejsze technologie. W skład naszej oferty wchodzą zarówno popularne systemy alarmowe tzw. przewodowe jak i coraz częściej wybierane systemy bezprzewodowe. Nasze alarmy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, firm jak i dużych obiektów. Wśród naszej oferty można wybrać prosty system alarmowy, składający się z urządzeń informujących o tym, że ktoś nieuprawniony dostał się na teren domu czy zakładu, ale także rozbudować go o dodatkowe czujki, co zagwarantuje nam jeszcze większe bezpieczeństwo. Oferujemy również montaż bardziej profesjonalnych systemów alarmowych, zapewniających integrację z innymi systemami zabezpieczeń jak na przykład monitoringiem.

Montaż alarmów Radom - Instalujemy alarmy tak zwane domowe, które mają chronić mienie oraz przebywające w budynku osoby przed włamaniem. W tym celu stosuje się czujniki ruchu na podczerwień, które aktywują alarm na skutek powstałego ruchu. Można to połączyć z alarmem napadowym w formie breloka, który w chwili zagrożenia wyśle informację i powiadomi jednostkę ochrony, przywołując dodatkowe wsparcie w Radomiu. Cały system alarmowy zainstalujemy w sposób przemyślany i fachowo dobierzemy odpowiednie czujki do odpowiednich pomieszczeń. Inne zainstalujemy w salonie czy sypialni a inne na strychu czy w garażu, zapewnimy także czujki niereagujące na ruchy Państwa zwierząt domowych. System alarmowy może posiadać również czujniki zbicia szyby, czujniki przeciwpożarowe a także czujniki gazu usypiającego często stosowanego przez włamywaczy.

Jeśli mieszkanie lub dom posiada gazowe ogrzewanie, własną kotłownie czy piecyk zainstalujemy alarm z czujnikami gazu, metanu czy czadu. Pamiętajmy, że tlenek węgla jest gazem bardzo niebezpiecznym, bo jest bezzapachowy i bezbarwny i w takiej sytuacji alarm zapewni natychmiastową informacje o istniejącym zagrożeniu. To samo dotyczy ryzyka zalania wodą gdzie specjalne czujniki zintegrowane z alarmem, w chwili wykrycia wycieku wody natychmiastowo odcinają jej dopływ.

Posiadając duże doświadczenie i wiedzę, w profesjonalny sposób przedstawimy Państwu możliwości poszczególnych urządzeń alarmowych i dobierzmy odpowiedni sprzęt do obiektu oraz Państwa potrzeb na terenie miasta Radom. Wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję sprzętu wysokiej klasy i jakości, spełniającego wszelkie wymagania bezpieczeństwa i posiadającego odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy a w razie wątpliwości i dodatkowych pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu. MK-Energy - montaż, instalacja alarmów Radom i okolice.


Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Zadzwoń!