Currently set to Index
Currently set to Follow

Oferta – Alarmy

Instalacje alarmoweProjektujemy i instalujemy systemy alarmowe we wszelkiego typu obiektach - w mieszkaniach, domach, firmach, budynkach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Najczęściej stosowane, dobierane do warunków panujących w danym obiekcie instalacje posiadają czujniki ruchu, czujniki dualne, czujniki zbicia szyby, czujniki magnetyczne, czujniki zalania wodą, czujniki ppoż., czujniki gazu: metanu, czadu, LPG, gazu usypiającego chloroformu oraz są wyposażone w sygnalizację alarmu optyczno-akustyczną i manipulatory. Na życzenie klienta system ma możliwość podłączenia powiadamiania SMS do wskazanych osób bądź do agencji ochrony.

Instalacje elektryczneOferujemy szeroki zakres usług elektrycznych począwszy od wykonywania nowych instalacji w nowo powstałych budynkach po wymianę, przeróbki oraz przebudowy instalacji w już istniejących budynkach. Wykonujemy również konserwację istniejących instalacji na życzenie klienta.

Instalacje monitoringu CCTVProjektujemy i wykonujemy instalacje monitoringu CCTV analogowego oraz IP w budynkach przemysłowych, użyteczności publicznej, budynkach wielorodzinnych oraz jednorodzinnych. Proponowane rozwiązania oraz urządzenia są przez Nas sprawdzone, posiadają aktualne certyfikaty zgodności oraz bezpieczeństwa. Instalację realizujemy narzędziami profesjonalnymi, posiadającymi aktualne przeglądy techniczne. Osoby wykonujące prace posiadają doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia techniczno-montażowe. Przeprowadzamy również konserwację i przeglądy istniejących już instalacji monitoringu CCTV.

Instalacje Domofonowe i WideodomofonoweWykonujemy instalacje domofonowe i wideodomofonowe w budynkach jednorodzinnych, w budynkach wielorodzinnych, instalacje dla całego osiedla, instalacje domfonowe oraz kontrole dostępu w obiektach biurowych, modernizujemy stare instalacje wieloprzewodowe na nowe cyfrowe.

Automatyka do bramW odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych Klientów zainteresowaliśmy się automatyka do bram. Klienci dzięki temu mogą skorzystać kompleksowo z usług jednej firmy, która wykona wszystkie potrzebne prace w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki do bram oraz innych oferowanych przez nas usług. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma dostawcami automatyki, którzy poza dostarczeniem towaru przeszkolili nas pod kątem doboru i montażu oferowanych napędów do bram. Do obsługi automatyki bramowej stosujemy najczęściej różne nadajniki radiowe (piloty), ale także przyciski naścienne, domofony, szyfratory na kody PIN lub inne mechanizmy, np. czujnik błyskania światłami samochodowymi.

Systemy instalacji PPOŻ. i oddymiania (SAP)Zajmujemy się montażem oraz konserwacją systemów i instalacji przeciw pożarowych i oddymiania. Wykonujemy kompleksowe montaże z zakresu systemów instalacji przeciw pożarowych w oparciu o nowoczesne technologie. Stosujemy najnowocześniejsze urządzenia dostępne na światowym rynku. W ramach systemowego serwisu instalacji i urządzeń techniki przeciwpożarowej obiektów użyteczności publicznej, biur, hal produkcyjnych dokonujemy przeglądu i konserwacji całych instalacji, poszczególnych elementów systemu, określamy wymogi konieczne do spełnienia obowiązujących przepisów i norm branżowych. Wszelkie prace z tego zakresu mogą być wykonywane jednorazowo, okresowo lub na stałe z gwarancją bezzwłocznego usuwania zgłoszonych awarii. W świetle przepisów prawa coroczne serwisowanie i przeglądy instalacji stają się elementem wymaganym przepisami. Jednocześnie powodują zachowanie gwarancji producentów oraz wykonawcy instalacji jak również przedłużają żywotność urządzenia, co jest z tym związane zaoszczędzają niespodziewanych wydatków powodowanych częstymi awariami i pozwalają na spokojną, komfortową eksploatację. Instalacje wykonane przez nas zyskują pozytywne opinie nie tylko naszych nowych klientów, ale też również klientów z którymi współpracujemy w zakresie serwisu i konserwacji systemów przeciwpożarowych.

Sieci LANRealizujemy budowy sieci LAN, które odbywają się w ściśle określonych ramach czasowych podzielonych na przedziały takie jak:

- okablowanie strukturalne
- instalacja urządzeń
- konfiguracja urządzeń
- pomiary i testy

Do każdego projektu podchodzimy z najwyższą starannością dlatego powierzając nam wykonanie sieci możecie być Państwo pewni, że dokonaliście właściwego wyboru.

Podłączanie sprzętu AGDOferujemy również podłączenia sprzętów AGD które wymagają podłączenia przez doświadczonego oraz uprawnionego elektryka w celu zachowania gwarancji.

Przyłącza kabloweNasze działania w zakresie wykonywania przyłączy związane są zarówno z przyłączami kablowymi, gdzie instalacja połączona jest z siecią energetyczną za pośrednictwem kabla podziemnego, jak i z przyłączami napowietrznymi, które wykonywane są obecnie rzadziej, ale wciąż popularne.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu koordynujemy i przeprowadzamy wszelkie prace związane z wykonaniem przyłączy energetycznych i współpracujemy z zakładami energetycznymi. Wykonujemy instalacje na podstawie zleconych nam projektów, jak i gotowych projektów dostarczonych przez inwestora, do których, jeśli zajdzie taka potrzeba, można także wprowadzić bardziej funkcjonalne rozwiązania. Nasi pracownicy dbają o estetykę rozwiązań i ich bezpieczeństwo, wszystkie przyłącza są wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Wyręczamy też klientów w wymianie dokumentacji z zakładem energetycznym czy prowadzeniu dokumentacji technicznej dla zakładu dostarczającego energię.

Przejścia ppoż.Wykonujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe przejść instalacyjnych w przegrodach budowlanych stanowiących oddzielenia przeciwpożarowe które są zgodne z Aprobatami Technicznymi. Nasza firma posiada świadectwo przeszkolenia przyznane przez Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp. z o.o. w zakresie zabezpieczeń dotyczących przepustów instalacyjnych w systemie Promat.

Pomiary elektryczneOferujemy wykonywanie obowiązkowych przeglądów i kontroli okresowych instalacji elektrycznych i odgromowych budynków, pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, badania ochronne, pomiary ochrony przeciwporażeniowej, pomiary i badania elektronarzędzi, przegląd techniczny przeciwpożarowych wyłącznik prądu, badania i pomiary elektroenergetyczne, pomiary samoczynne wyłączenie zasilania SWZ (dawniej skuteczność zerowania), pomiary rezystancji izolacji (Riso), badania wyłączników różnicowoprądowych RCD, uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, pomiary i przeglądy natężenia oświetlenia awaryjnego, przeglądy i pomiary oświetlenia ewakuacyjnego. Przeglądy instalacji elektrycznych i odgromowych, nadzory, badania, obowiązkowe kontrole okresowe instalacji elektrycznych i odgromowych, (przegląd - kontrole półroczne, roczne, pięcioletnie na podstawie art. 62 ust. 1 pkt. 2 Prawa Budowlanego), ocena stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej, protokoły z obowiązkowej kontroli okresowej (przeglądu).

Obowiązkową kontrolę okresową wykonujemy dla obiektów użyteczności publicznych, budynków, hal przemysłowych, uczelni, szkół, przedszkoli, salonów handlowych, firm, zakładów oraz domków jednorodzinnych.

Przeglądy i pomiary elektryczne, odgromowe wykonujemy na przyrządach pomiarowych renomowanej firmy SONEL posiadające aktualne świadectwo wzorcowania.

Wynajem podnośnika koszowegoOferujemy do wynajęcia podnośnik koszowy przegubowo-teleskopowy, zwyżkę o zasięgu 21 metrów w górę i 9,5 metrów zasięg boczny, kosz obrotowy o udźwigu do 200 kg. Waga podnośnika 3,5 tony.

podnośnik koszowy wynajem

GSR E19PX

Max wysokość robocza: 20,8 m
Max wysięg boczny: 9,5 m
Max udźwig kosza: 200 kg

Usługi minikoparką + wywrotka do 3,5 tWykonujemy usługi przy pomocy nowoczesnych i mocnych minikoparek. Dzięki swoim gabarytom oraz cechą są to bardzo wszechstronne urządzenia, cechujące się sporą mocą i wydajnością, jak również dużą precyzją i szybkością. Wykonujemy między innymi wykopy pod fundamenty, kable, rury, gaz, nawodnienia, odwodnienia, niwelacje i wyrównywanie terenu, wykopy liniowe, korytowanie pod kostkę brukową, oczka wodne, szamba, przygotowanie terenu pod budowę, młot do kucia betonu, rowy oraz inne wykopy.


Zobacz co możemy Ci zaoferować!