Domofony – Montaż, instalacja domofonów Radom i okolice – MK-Energy
Currently set to Index
Currently set to Follow

Domofony – Montaż, instalacja domofonów Radom i okolice

Zamów usługę pod nr. tel: 605 516 367

Infolinia czynna: poniedziałek - piątek w godzinach: 7:00 - 20:00, w sobotę 8:00-16:00

Świadczymy usługi na terenie miasta Radom i okolic

Montaż domofonów Radom i okolice - oferujemy instalacje domofonów analogowych, czyli najprostszych urządzeń, posiadających panel zewnętrzny z guzikiem pełniącym funkcję dzwonka, oraz wewnątrz pomieszczenia urządzenie słuchawkowe posiadające wbudowany mikrofon i głośnik oraz przycisk otwierający bramę lub drzwi. Ale w ofercie mamy również domofony nowocześniejsze – cyfrowe, które posiadają wyświetlacze cyfrowe i klawiaturę. Mają zdecydowanie więcej funkcji i możliwości technicznych jak na przykład możliwość wprowadzenia indywidualnego kodu otwierającego drzwi, otworzenia ich zbliżeniowo przy pomocy breloka lub karty a także przy użyciu pilota.

Wykonujemy także instalacje wideodomofonowe, czyli instalacje domofonów z kamerami. Są to obecnie najpopularniejsze rozwiązania na rynku, jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa Państwa domu czy budynku. Umożliwiają jeszcze większą kontrolę zarówno, jeśli chodzi o identyfikację gości jak i o szybsze reagowanie na możliwe,

potencjalne zagrożenie. Montaż systemu wideodomofonu zapewnia możliwość integracji wielu pięter jednego budynku oraz integrację ze zdalnym systemem otwierania furtki lub bramy. Jeśli wykorzystają Państwo wideodomofony na większym obiekcie czy terenie firmy można taką instalację połączyć z całym systemem ochrony obiektu, przez co jeszcze bardziej wzmocni się bezpieczeństwo i możliwość kontroli tego, co dzieje się wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Domofony i wideodomofony, które oferujemy są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, są odporne na trudne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz posiadają wszelkie certyfikaty i spełniają normy bezpieczeństwa, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Zajmujemy się kompleksową obsługą tak, aby każdy klient był zadowolony i usatysfakcjonowany. Zapewniamy doradztwo, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, konsultujemy nasze działania z klientem, przygotowujemy projekt wykonawczy i prezentujemy proponowany sprzęt. Urządzenia, które stosujemy w instalacjach domofonowych są objęte gwarancją a my zapewniamy wsparcie techniczne w czasie jej trwania jak i po. Zawsze proponujemy najprostsze i zarazem najlepsze rozwiązania, a posiadając duże doświadczenie i fachową wiedzę zapewniamy wysoką jakość naszych usług. MK-Energy - Montaż, instalacja domofonów Radom i okolice.


Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Zadzwoń!