Currently set to Index
Currently set to Follow

Elektryk – instalacje elektryczne

Zamów usługę pod nr. tel: 605 516 367

Infolinia czynna: poniedziałek - piątek w godzinach: 7:00 - 20:00, w sobotę 7:00-16:00

Świadczymy usługi na terenie następujących miast i miejscowości: Radom, Przysucha, Wierzbica, Szydłowiec, Opoczno, Suchedniów, Pawłów, Kunów, Sienno, Policzna, Drzewica, Mirzec, Blizyn, Garbatka-Letnisko, Białobrzegi, Warka, Orońsko, Kowala, Jastrząb, Wierzbica, Skaryszew, Gózd, Jedlnia-Letnisko, Jastrzębia, Zakrzew, Jedlińsk, Wolanów, Przytyk, Wieniawa, Potworów, Pionki, Kozienice, Głowaczów, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Iłża, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Zwoleń, Puławy, Starachowice, Lipsko, Grójec, Tarczyn.

Oferujemy i wykonujemy różnorodne instalacje elektryczne począwszy od wykonania nowych instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, firmach, budynkach użyteczności publicznej czy zakładach przemysłowych, po wymianę instalacji na nowe oraz wszystkie możliwe przeróbki i przebudowy istniejących już instalacji. Nasze usługi obejmują pełen zakres prac od powstania projektu i doboru urządzeń po wykonanie instalacji oraz wszelkie pomiary. Pomiary elektryczne są istotne ze względu na zabezpieczenie przed porażeniem prądem oraz kontrolę sprawności połączeń urządzeń elektrycznych. Poza tym są narzucone odgórnie i należy je wykonywać regularnie.

To, co wyróżnia nas na rynku to kompleksowe podejście do powierzonych nam zadań. Proponowane rozwiązania dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta, gdyż Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetowe. Przygotowujemy pełen kosztorys wykonywanych prac oraz materiałów jak również zakres przeprowadzanych prac. Na życzenie klienta dostarczamy niezbędne materiały potrzebne do wykonania instalacji oszczędzając Państwa czas i pieniądze. Poza wykonaniem projektu i dostarczeniem materiałów oferujemy również montaż gniazdek, podświetleń typu LED, opraw oświetleniowych, a także rozdzielni elektrycznych. Wykonujemy wszelkie pomiary oraz tworzymy i dostarczamy całą dokumentację związaną z projektem.

Nasi elektrycy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia, korzystają ze sprzętu i mierników dobrej jakości renomowanych firm a przy wykonywaniu instalacji zachowują czystość i porządek. Posiadamy ogromne doświadczenie w elektryce i nasze instalacje są wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, na bardzo wysokim poziomie, zgodnie z założeniami najnowszych trendów technologicznych. Nasz elektryk zawsze wykonuje swoją pracę starannie i rzetelnie. Instalację są wykonywane bez montowania puszek rozdzielczych 30 cm pod sufitem, co zapobiega pękaniu ścian i odpadaniu farby. Puszki montowane są po tynkowaniu, przy użyciu poziomic laserowych. W naszych nowoczesnych instalacjach elektrycznych wykorzystujemy wyłączniki różnicowoprądowe, które chronią nasze zdrowie i życie oraz ochronniki przepięć, które z kolei zabezpieczają wszystkie urządzenia elektryczne w naszym domu. Wykonujemy również konserwację instalacji już istniejących a także jej przeróbki czy przebudowę.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego elektryka i chcą w swoim domu czy firmie posiadać nowoczesną instalację elektryczną zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.