Montaż kamer, instalacja monitoringu Radom i okolice – MK-Energy
Currently set to Index
Currently set to Follow

Montaż kamer, instalacja monitoringu Radom i okolice

Zamów usługę pod nr. tel: 605 516 367

Infolinia czynna: poniedziałek - piątek w godzinach: 7:00 - 20:00, w sobotę 8:00-16:00

Świadczymy usługi na terenie miasta Radom i okolic

Jesteśmy specjalistyczną firmą, zajmującą się wykonywaniem instalacji monitoringu wizyjnego, zarówno analogowego jak i monitoringu IP. Oferujemy sprawdzone, wysokiej klasy i jakości urządzenia oraz profesjonalne i przemyślane rozwiązania. Wszystkie kamery posiadają ważne certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności, a nasz sprzęt wszystkie potrzebne przeglądy techniczne.

Wykonujemy instalacje monitoringu wizyjnego CCTV, który za pomocą kamer przemysłowych umożliwia śledzenie i nagrywanie wszystkich zdarzeń. System monitoringu zapewnia bezpieczeństwo, gdyż dzięki niemu jesteśmy w stanie wykryć zagrożenie dla osób i mienia oraz wykryć jak powstały szkody i mieć na to niezbite dowody. Monitoring wizyjny jest powszechnie stosowany na terenach miejskich, ulicach, w parkach, budynkach użyteczności publicznej jak szkoły, muzea, centra handlowe, a także na osiedlach, w firmach i budynkach prywatnych.

Montaż monitoringu Radom i okolice - oferujemy monitoring analogowy, najbardziej popularny ze względu na łatwość instalacji i konfiguracji i tu wykorzystujemy kamery i cyfrowe rejestratory oraz kabel, dzięki, któremu obraz jest przesyłany do rejestratora. Nagrywany obraz jest zapisywany w wewnętrznej pamięci urządzenia lub na dyskach zewnętrznych, gdzie jest przechowywany. Dzięki temu materiał z tego typu kamer jest często brany pod uwagę, jako dowód w sprawie.

Oferujemy również bardzo nowoczesny monitoring IP, czyli sieciowy i tu wykorzystujemy dobrze skonfigurowany dostęp do Internetu. W systemie tym, obraz jest na bieżąco przesyłany do komputera lub telefonu i dzięki takiemu rozwiązaniu na bieżąco śledzimy sytuację, a jakość obrazu i możliwości techniczne są dużo większe niż w tradycyjnym systemie analogowym. Największy plus tego systemu to możliwość konfigurowania go i zarządzania nim zdalnie. Posiadając odpowiednie oprogramowanie bądź aplikacje mobilną są Państwo w stanie śledzić na bieżąco, co dzieje się w środku domu lub na terenie posesji.

Kamery, które wykorzystujemy w naszych instalacjach są to kamery kompaktowe, kopułkowe, umożliwiające pracę w ciemności z promiennikiem IR oraz szybkoobrotowe.

Świadczymy również usługi modernizacji istniejących już instalacji monitoringu oraz usługi serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Posiadamy duże doświadczenie i zapewniamy fachowe doradztwo, co zapewnia gwarancję zadowolenia naszych klientów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu przygotowania szczegółowej oferty. MK-Energy - instalacja, montaż monitoringu Radom

Zadzwoń!