O nas – MK-Energy
Currently set to Index
Currently set to Follow

O nas


MK-ENERGY oferuje usługi kompleksowego wykonawstwa szeroko rozumianych
Instalacji Elektrycznych.

Firma elektryczna MK-ENERGY działa na rynku od roku 2017r.. Wieloletnie doświadczenie a także chęć ciągłego rozwoju było bodźcem do powstania nowej firmy. Zdobywana wiedza daje nam motywacje do realizację z pasją różnorodnych prac w naszej branży, a w konsekwencji zadowolenia klientów którzy nam zaufali.

W ostatnim czasie rozwijamy się coraz bardziej, poszerzając zakres oferowanych usług oraz zwiększając swoje doświadzcenie i kompetencje. Są to zarówno usługi dotyczące instalacji elektrycznych, alarmów, monitoringu jak i nowoczesnych systemów inteligentnych domów.

Usługi elektryczne wykonujemy na terenie miasta Radomia oraz całego powiatu radomskiego.

Nasze usługi są najwyższej jakości, dzięki czemu zyskujemy zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy zawsze dyspozycyjni i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz doradzamy we wszystkich kwestiach.

Cechuje nas rzetelność, sumienność i wykonywanie usług w wyznaczonym terminie. Do tego mamy bardzo konkurencyjne ceny na rynku zachowując przy tym profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie i indywidulane podejście do każdego zlecenia.

Zadzwoń!