O nas


MK-ENERGY oferuje usługi kompleksowego wykonawstwa szeroko rozumianych
Instalacji Elektrycznych.

Firma elektryczna MK-ENERGY działa na rynku od 2017r.. Wieloletnie doświadczenie oraz chęć ciągłego rozwoju było bodźcem do powstania firmy. Zdobywana wiedza daje nam motywacje do realizację z pasją różnorodnych prac w naszej branży, a w konsekwencji zadowolenia klientów którzy nam zaufali.

W drodze ciągłego rozwoju oraz systematycznego podnoszenia kompetencji stale poszerzamy zakres realizowanych usług, które obejmują zarówno standardowe instalacje elektryczne jak i te nowoczesne: systemy inteligentnego domu oraz monitoringu czy alarmu.

Bazując na profesjonalnym podejściu oraz wieloletnim doświadczeniu, nasza firma gwarantuje wykonanie wszelkich usług w branży na najwyższym poziomie.

Usługi elektryczne wykonujemy na terenie miasta Radomia oraz całego powiatu radomskiego.

Dbamy o jakość świadczonych usług, dzięki czemu stale zwiększamy zaufanie i uznanie naszych Klientów. Zawsze spełniamy wszelkie ich wymagania oraz służymy jako doradca we wszystkich kwestiach.

Podstawowym fundamentem naszej pracy jest terminowość i fachowość. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oferując naszym klientom profesjonalne i rzetelnie wykonanie usługi, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.