Podnośnik koszowy wynajem Szydłowiec, usługi zwyżką – Szydłowiec i okolice – MK-Energy
Currently set to Index
Currently set to Follow

Podnośnik koszowy wynajem Szydłowiec, usługi zwyżką – Szydłowiec i okolice

Zapytaj o usługę pod nr. tel: 605 516 367

MK – Energy to stale rozwijająca się firma, działająca na rynku już od wielu lat. Specjalizuje się w usługach wynajmu podnośników koszowych i zwyżek oraz wszelkich pracach na wysokościach nawet takich gdzie dostęp jest utrudniony. Jeśli budujesz dom lub wykonujesz prace remontowe, potrzebujesz pomocy w odnowieniu elewacji, naprawie dachu, zerwanych linii energetycznych, pracach ogrodowych, wycince drzew wszędzie tam gdzie trzeba wykonać pracę na dużej wysokości wynajęcie podnośnika będzie rozwiązaniem idealnym. Zadowolenie klienta i utrzymywanie konkurencyjnych cen na rynku jest dla nas priorytetowe a dzięki świadczeniu usług na wysokim poziomie grono naszych klientów systematycznie wzrasta.

Co nas wyróżnia?

Naszym atutem jest przede wszystkim zdobyte przez wiele lat doświadczenie oraz wiedza, rzetelność i dotrzymywanie terminów realizacji oraz warunków umów a także indywidualne podejście do klienta i dostosowywanie się do jego wymagań i potrzeb. Poza tym oferujemy sprzęt bardzo dobrej jakości, z aktualnymi badaniami technicznymi i odpowiednimi certyfikatami, który obsługują tylko przeszkoleni, doświadczeni operatorzy, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy i sumienne wykonywanie powierzonych zadań. W naszej ofercie znajduje się również zwyżka o zasięgu 21 metrów, dzięki której możemy wykonywać prace na bardzo dużych wysokościach i w trudno dostępnych miejscach.

Swoje usługi oferujemy w miejscowości Szydłowiec oraz w okolicznych lokalizacjach: Barak, Świerczek, Gąsawy Rządowe, Bieszków Dolny, Jagodne, Grzybowa Góra, Mirzec, Wierzbica, Płaczków, Skarżysko – Kamienna, Chlewiska, Zdziechów, Wałsnów, Dobrut, Orońsko, Korzyce, Borkowice, Wymysłów, Mniszek, Zdonków, Kochanów, Przysucha, Bliżyn, Bugaj, Parszów, Niekłań Wielki, Chronów-Kolonia, Suchedniów, Michałów, Gilów, Barak, Wymysłów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Podnośnik koszowy wynajem szydłowiec

Zadzwoń!