Wycinka drzew Radom i okolice - metodą aplinistyczną, pilarką
Currently set to Index
Currently set to Follow

Wycinka drzew Radom i okolice

Wycikna drzew - Zapytaj o usługę pod
nr. tel: 605 516 367

Infolinia czynna: poniedziałek - piątek w godzinach: 7:00 - 20:00, w sobotę 8:00-16:00

Świadczymy usługi na terenie następujących miast i miejscowości: Radom, Przysucha, Opoczno, Wierzbica, Szydłowiec, Suchedniów, Pawłów, Kunów, Drzewica, Sienno, Policzna, Mirzec, Białobrzegi, Blizyn, Garbatka-Letnisko, Warka, Głowaczów, Pionki, Kozienice, Jedlińsk, Ostrowiec Świętokrzyski, Puławy, Starachowice, Lipsko, Jedlnia-Letnisko, Skarżysko-Kamienna, Zwoleń, Iłża, Grójec, Tarczyn.

MK-Energy - wycinka drzew Radom - Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu wycinki drzew. Jest to wszechstronna oferta, która obejmuje wycinkę drzew metodą tradycyjną, na wysokościach, cięcia techniczne w koronach drzew a także zrębkowanie gałęzi. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i podchodzimy fachowo oraz rzetelnie do powierzonych nam zadań, gdyż zadowolenie klienta jest dla nas priorytetowe.

Podstawową usługą jest wycinka drzew metodą tradycyjną przy pomocy pilarki spalinowej. Polega ona na ścięciu drzewa za pomocą pilarki i obaleniu go we wcześniej ustalonym kierunku. Następnie drzewo jest oczyszczane z liści i gałęzi, a pień i konary są cięte na mniejsze kawałki.

Te z kolei poukładane równo zostają przygotowane do transportu a teren po wycince zostaje posprzątany. W sytuacji gdzie nie ma możliwości ściąć całego drzewa ze względu na znajdujące się w pobliżu zabudowania lub gdy ryzyko takiego cięcia jest zbyt wysokie wtedy używamy zwyżki lub podnośnika koszowego. Mamy wtedy możliwość dostania się w trudniej dostępne miejsca i na różne wysokości. Pracownik przy pomocy zwyżki ścina wtedy drzewo od samej góry, powyżej siebie i po kawałku na linach spuszcza w dół. Tej samej metody cięcia używamy, jeśli chodzi o zgłoszenia techniczne, gdzie należy przyciąć gałęzie lub konary kolidujące z urządzeniami elektrycznymi bądź innymi obiektami. Jesteśmy w stanie usunąć też w koronach drzew martwe lub chore konary a także te połamane przez burze czy wichury.

Oferujemy również usługę zrębkowania gałęzi, która polega na rozdrabnianiu ściętych gałęzi tak, aby móc je wykorzystać dalej. Przerobione i pocięte gałęzie idealnie sprawdzają się, jako wydajny i ekologiczny opał i nadają się do spalania w we wszystkich kotłach. Jest to rozwiązanie idealne w miastach czy na działkach gdzie obowiązuje zakaz rozpalania ognisk, a potrzebujemy się ich łatwo pozbyć. Po rozdrobnieniu gałęzie bardzo zmniejszają swoją objętość, co ułatwia uporządkowanie ich oraz transport.

Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku, posiadamy duże doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt. Zapewniamy profesjonalną wycinkę, niezależnie od wysokości, warunków czy zabudowy terenu, a po wykonanej pracy zostawiamy porządek. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. MK-Energy - wycinka drzew Radom i okolice.

Zadzwoń!