zwyżka wynajem Puławy – usługi podnośnikiem koszowym Puławy – MK-Energy
Currently set to Index
Currently set to Follow

zwyżka wynajem Puławy – usługi podnośnikiem koszowym Puławy

Zapytaj o usługę pod nr. tel: 605 516 367

MK – Energy istnieje na polskim rynku już kilka lat, stale zdobywając nową wiedzę, doświadczenie i stawiając swoich klientów na pierwszym miejscu. Świadczymy usługi bardzo wysokiej jakości w wynajmie zwyżek – podnośników koszowych potrzebnych do wykonania wielu prac na wysokościach. Zakres wykorzystania podnośników koszowych jest bardzo duży. Świetnie sprawdzą się przy wszelkich pracach dekarsko – blacharskich, remontowo – budowlanych, przy montażu i konserwacji oświetlenia ulicznego, montowaniu plakatów oraz billboardów, naprawach linii energetycznych, konserwacji i montażu instalacji wentylacyjnych a także w różnych pracach ogrodowych przy utrzymywaniu zieleni oraz wycince drzew. Staramy się, aby nasza flota była urozmaicona i każdy klient znalazł odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb. W związku z tym oferowane przez nas na wynajem zwyżki oraz podnośniki koszowe mają różny wysięg, udźwig oraz wysokość.

Co nas wyróżnia?

Najważniejszym celem dla nas jest stałe powiększanie się grona zadowolonych klientów. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz rzetelne i sumienne podejście do każdego zlecenia. Dzięki optymalizacji kosztów jesteśmy w stanie oferować naszym klientom ceny niższe od konkurencji nie zaniżając przy tym jakości świadczonych usług. Oferowany przez nas sprzęt dobieramy pod konkretne zlecenie tak, aby dopasować się do konkretnych wymagań oraz potrzeb klienta. Dotrzymujemy warunków umowy, terminów a wynajmowany przez nas sprzęt posiada aktualne badania techniczne. W ofercie mamy również na wynajem zwyżkę o wysięgu 21 metrów, która idealnie sprawdzi się do zadań specjalnych gdzie jest utrudniony dostęp i potrzeba wykonać prace na dużej wysokości.

Swoje usługi oferujemy w miejscowości Puławy oraz w okolicznych lokalizacjach: Góra Puławska, Bronowice, Łęka, Sadłowice, Parchatka, Bochotnica, Kurów, Osiny, Gołąb, Gniewoszów, Kazimierz Dolny, Leokadiów, Końskowola, Żyrzyn, Borowa, Dęblin, Czarnolas, Policzna, Zwoleń, Nałęczów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

podnośnik koszowy - zwyżka wynajem puławy

Zadzwoń!