Currently set to Index
Currently set to Follow

Podnośnik koszowy wynajem, usługi zwyżką – Radom i okolice

Zapytaj o usługę pod nr. tel: 605 516 367

Infolinia czynna: poniedziałek - piątek w godzinach: 7:00 - 20:00, w sobotę 8:00-16:00

Świadczymy usługi na terenie następujących miast i miejscowości: Radom, Wierzbica, Szydłowiec, Przysucha, Opoczno, Drzewica, Mirzec, Blizyn, Suchedniów, Pawłów, Kunów, Sienno, Policzna, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Jedlińsk, Białobrzegi, Warka, Pionki, Kozienice, Jedlnia-Letnisko, Zwoleń, Puławy, Iłża, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Grójec, Tarczyn, Lipsko

Oferujemy do wynajęcia podnośnik koszowy przegubowo-teleskopowy, zwyżkę o zasięgu 21 metrów w górę i 9,5 metrów zasięg boczny, kosz obrotowy o udźwigu do 200 kg. Waga podnośnika 3,5 tony.

Dlaczego warto wynająć podnośnik koszowy?

Branża budowlana nieustannie się rozwija i powstają cały czas nowe budynki, o których remont czy konserwację należy dbać. Bardzo popularne rusztowania są coraz częściej zamieniane na podnośniki koszowe, gdyż nie wszystkie prace udaje się wykonać przy pomocy rusztowań. Praca z podnośnikiem znacznie wpływa na szybkość i wydajność wykonywanych prac remontowych czy budowlanych. Oferowany przez nas podnośnik koszowy przegubowo-teleskopowy posiada obrotowy kosz o udźwigu do 200 kg oraz zwyżkę o zasięgu 21 metrów i dodatkowy zasięg boczny na długość 9,5 metra. Obsługa odbywa się przez doświadczonego i wykwalifikowanego operatora a sprzęt posiada wszystkie wymagane badania techniczne z Urzędu Dozoru Technicznego w Radomiu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie dotrzeć do wszelkich niedostępnych z rusztowania miejsc. Niezależnie jaka jest pogoda czy pora dnia podnośnik jest w stanie podnieść na wymaganą wysokość, osoby i materiały budowlane oraz dekoracyjne. Wszystko po to, aby ułatwić wszelkie prace budowlane na zewnątrz jak i wewnątrz budynku a także dekoracyjne czy związane np. z odświeżaniem elewacji.

Do czego warto zorganizować wynajem zwyżki?

Podnośnik koszowy cechuję prostota wykonania a przy tym niezawodność. Aby łatwiej sprostać wielu zadaniom podnośnik posiada system hydrauliczny, który umożliwia utrzymanie kosza w pionie, a dzięki zwyżce jest w stanie pomóc wykonać również zadania na bardzo dużych wysokościach, które wymagają bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Podnośnik jest niezbędny, jeśli chodzi o czyszczenie i odświeżanie elewacji, rynien, naprawę dachów, remont balkonów a także mycie i wymiana okien. Poza tym wykorzystuje się go we wszystkich pracach dekarskich oraz tynkarskich, montażu reklam oraz billboardów oraz czyszczeniu i naprawie oświetlenia ulicznego. Kolejnym zastosowaniem będzie pomoc w pracach przy pielęgnacji i wycince drzew zarówno w sadach jak i miejskich parkach. Wykonamy dzięki niemu też różne prace związane z konserwacją zabytków a także filmowaniem lub fotografowaniem w Radomiu i okolicach.

Dlaczego warto wynająć zwyżkę w MK-Energy?

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta jak i każdego zlecenia. Naszą pracę wykonujemy starannie i rzetelnie, a nasi pracownicy oraz dobrej klasy podnośnik koszowy z aktualnym badaniem UDT gwarantują najwyższe bezpieczeństwo pracy. Jeśli zależy Ci na precyzyjnym wykonaniu usługi lub dostaniu się do jakiegoś trudno dostępnego miejsca nasz podnośnik koszowy nada się idealnie. Dzięki zwyżce o zasięgu 21 metrów dodatkowo jesteśmy w stanie dotrzeć na bardzo duże wysokości i przyspieszyć wykonanie wszelkich prac remontowo-budowlanych. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę, gdyż w oparciu o konkretny obiekt będziemy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie, a także przedstawimy przebieg technologii wykonania oraz pełen kosztorys. Można zawsze liczyć na naszą terminowość i rzetelność, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem zlokalizowanego pod miastem Radom.

Obszar działań:

Radom, Warka, Białobrzegi, Jedlińsk, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Wierzbica, Szydłowiec, Przysucha, Opoczno, Drzewica, Mirzec, Blizyn, Suchedniów, Policzna, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Białobrzegi, Pionki, Kozienice, Jedlnia-Letnisko, Zwoleń, Puławy, Iłża, Pawłów, Kunów, Sienno, Grójec, Tarczyn, Lipsko.

Zadzwoń!